Новости

Внимание!!! На авторынке "ЛОСК" 6 ряд 90 место, торгуют поддельным товаром ТМ BRC. Будьте внимательны!

Керівництво ТОВ «ХКД-Трейд» останнім часом отримує значну кількість звернень від наших представників та окремих громадян, щодо якості роботи виробів під торговельною маркою «BRC». Аналіз цих звернень свідчить про те, що на території України з’явилися в значній кількості вироби, що не відповідають встановленим компанією «M.T.M S.r.l BRC Gas Equipment» (виробником комплектів обладнання для роботи автомобілів на газовому паливі) критеріям та технічним характеристикам. Нашими фахівцями здійснено аналіз вилучених комплектів. Отримані результати збентежили навіть наших спеціалістів. Зовнішній вигляд та комплектація цих виробів тотожно відповідає зовнішньому вигляду оригінальних комплектів продукції торговельної марки «BRC». 

Проте аналіз технічних характеристик свідчить про те, що не чисті на руку «фахівці» навчилися добре підробляти лише зовнішній вигляд, а от технічна сторона їм не підвладна. Це і не дивно, високотехнологічне виробництво та системи контролю якості компанії «M.T.M S.r.l BRC Gas Equipment» не піддається підробці в кустарних умовах.

Це підтверджують результати тестувань комплектів SEQUENT 24:

  Параметри, що вимірювалися Оригінальний комплект SEQUENT 24 Підроблений комплект SEQUENT 24
1
Витрати газу в змішаному циклі (л / на 100 км)
11,7
14.8
2
Термін безвідмовної експлуатації (годин)
43850 (або 5 років)
7450 (менше року)

(випробування проводилися на автомобілі Fiat Doblo, двигун 1,6, вид газового палива пропан-бутан)

Також слід зауважити, що при використанні підробленого комплекту SEQUENT 24 спостерігались постійні перебої в роботі двигуна, двигун погано переходив з бензину на газ та з газу на бензин.
Враховуючи ці та інші отримані відомості, керівництво ТОВ «ХКД-Трейд», враховуючи досвід провідних компаній та за рекомендацією досвідчених фахівців, звернулося до керівництва компанії «M.T.M S.r.l BRC Gas Equipment» з пропозицією запровадити на території України використання голографічних елементів. Цей крок здійснено з метою захисту ділової репутації, іміджу серед споживачів та партнерів та продукції від підробок та недобросовісної конкуренції.

Тому, шановні існуючі та перспективні наші клієнти просимо Вас звернути увагу на те, що починаючи з 1 березня 2008 року на території України комплекти виробництва компанії «M.T.M S.r.l BRC Gas Equipment» під торговельною маркою «BRC» реалізуються ексклюзивним представником ТОВ «ХКД-Трейд» виключно захищені голографічними елементами.

Видео

Сравнение разных форсунок

BRC 40 лет!

Присадка-очиститель BRC

Презентация BRC 2017

BRC

ГБО BRC. Презентация

Завод BRC

Установка ГБО BRC

Качество BRC

Соблюдение всех требований различных видов сертификации, связанных с качеством и непрерывное повышение эффективности BRC Gas Equipment...

Читать далее...

Техническая зона

Технические зона исследований и развития BRC, составляет около 10% всего рабочего персонала и разделена на сектор механики и сектор электроники... 

Читать далее...

Торговля

Коммерческая структура газового оборудования BRC способен обрабатывать клиента в персонализированным способом от первого...

Читать далее...